Porównaj pożyczki, wypełnij wniosek i otrzymaj pieniądze na swoje konto bankowe!

Informacja o pożyczkodawcy

Soscredit.pl - "SOS CREDIT"

Adres: Polska

Telefon: -

E-mail: info@soscredit.pl

Maksymalne RRSO (APR): 514%

Okres: 90 dni - 5 lat

Wiek: 18 do 75

Przy pożyczce 1400 zł na 3 miesiące, prowizja wynosi 226.10 zł, całkowity koszt wynosi 1626.10 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 513.89%.

Netcredit.pl - Fincard sp. z o.o.

Adres: ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa

Telefon: 22 598 77 99

E-mail: kontakt@netcredit.pl

Maksymalne RRSO (APR): 191.50%

Okres: 62 dni - 1 rok

Wiek: 20 do 70

Przy pożyczce 1000 zł na 1 rok, prowizja wynosi 1012.58 zł, całkowity koszt wynosi 2012.58 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 191.48%.

Pozyczkaplus.pl - Aventus Group Sp. z o.o.

Adres: ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B p.III, 15-888 Białystok

Telefon: 85 871 00 52

E-mail: info@pozyczkaplus.pl

Maksymalne RRSO (APR): 53.13%

Okres: 62 dni

Wiek: 18 do 73

Przy pożyczce 5000 zł na 3 miesiące, prowizja wynosi 371.16 zł, całkowity koszt wynosi 5371.16 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 53.13%.

Smartpozyczka.pl - Aventus Group Sp. z o.o.

Adres: ul. Kard. S. Wyszyńskiego 2B p. III, 15-888 Białystok

Telefon: 85 871 00 49

E-mail: info@smartpozyczka.pl

Maksymalne RRSO (APR): 53.13%

Okres: 62 dni

Wiek: 18 do 73

Przy pożyczce 5000 zł na 3 miesiące, prowizja wynosi 371.16 zł, całkowity koszt wynosi 5371.16 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 53.13%.

Pożyczki online

Tanie pożyczki online w Polsce to prosta metoda na szybkie wsparcie finansowe naszych portfeli. Dają one możliwość pozyskania gotówki już w kilkanaście minut bez konieczności wychodzenia z domu, gdyż sam wniosek możemy złożyć za pomocą formularza online. Zapoznaj się z najaktualniejszymi ofertami tanich pożyczek online i wybierz opcję dedykowaną dla Ciebie – znajdziesz je pod tym linkiem Pozyczkaonline-24.pl.

Na jakich zasadach funkcjonują pożyczki online?

Pożyczka online jest produktem finansowym, który w łatwy sposób możemy otrzymać poprzez wypełnienie wniosku przez Internet. Firmy zajmujące się udzielaniem pożyczek w ten sposób, zadbały o ograniczenie wszelkich formalności do minimum, dlatego też podczas wypełniania formularza podajemy wyłącznie podstawowe dane, a wymogiem jest zazwyczaj jedynie ważność dowodu osobistego.

Złożenie wniosku - proces w skrócie

Po uzupełnieniu wniosku system będzie wymagał potwierdzenia naszej tożsamości.

W kolejnym kroku instytucja pożyczkowa weryfikuje naszą zdolność kredytową poprzez rozesłanie zapytań do innych baz dłużników. Historia kredytowa nie jest rygorystycznie brana pod uwagę – posiadając wpis w rejestrze w jednej z baz dłużników nie skreśla nam możliwości przyznania pożyczki. Jeżeli posiadamy zadłużenie, możemy skorzystać z pożyczek bez baz, a ich zestawienie znajdziemy tutaj: www.pozyczkaonline-24.pl.

Jeżeli weryfikacja przeszła pomyślnie, a wniosek został pozytywnie rozpatrzony, pożyczkodawca dokona przelewu na wskazane przez nas konto bankowe. W tym momencie pozostaje nam pamiętać o terminowym spłacie rat, gdyż w przypadku opóźnień możemy zostać obciążeni dodatkowymi kosztami, tj. odsetkami karnymi.

Kto może starać się o przyznanie taniej pożyczki online?

Platforma Pozyczkaonline-24.pl udziela pożyczek pozabankowych z myślą o osobach, które znalazły się w sytuacji podbramkowej i pilnie potrzebują zastrzyku gotówki. O tanią pożyczkę onlinę może wnioskować:

  • osoba pełnoletnia, która ukończyła 18 lat
  • osoba z polskim obywatelstwem oraz adresem zamieszkania na terenie Polski
  • osoba, która posiada ważny dowód osobisty oraz numer PESEL
  • osoba korzystająca z pełni praw publicznych
  • osoba, która posiada własny rachunek bankowy, adres e-mail i numer telefonu
  • osoba, która posiada stały dochód.

Jaki jest koszt pożyczki online?

Poprzez wyrażenie „koszt pożyczki” należy rozumieć jej całkowity koszt, a to nic innego jak kwota rzeczywista, jaką musimy zwrócić firmie pożyczkowej poza samym pożyczonym kapitałem. Należy również pamiętać o kosztach dodatkowych, a tu należy wymienić przede wszystkim: prowizję dla pożyczkodawcy za udzielenie pożyczki, opłaty administracyjne, opłaty dodatkowe, tj. ewentualne zabezpieczenie bądź dostarczenie pożyczki pod wskazany adres lub dobrowolne ubezpieczenie.
Świadomość tego co wpływa na wysokość pożyczki daje nam możliwość uniknięcia skorzystania z niedogodnej dla nas oferty a zarazem wyboru najlepszego rozwiązania.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO)

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania – to całkowity koszt pożyczki, wyrażony w procentach. Obliczona roczna stopa procentowa nie obejmuje wydatków związanych z niewypełnieniem zobowiązań wynikających z umowy pożyczki. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania może wynosić do 525.79% rocznie.

Informacje dotyczące odsetek karnych lub  polityki przedłużenia terminu spłaty

W przypadku, gdy kwota pożyczki nie zostanie spłacona w wyznaczonym terminie, pożyczkodawca może zażądać zapłaty odsetek karnych od całkowitej zaległej kwoty pożyczki, za każdy dzień opóźnienia. Jeżeli płatność nie jest dokonywana przez długi okres czasu bez porozumienia z pożyczkodawcą, pożyczkodawca ma prawo do jednostronnego przekazania sprawy do windykacji prowadzonej przez  strony trzecie.

Po terminowej spłacie pożyczki tworzy się dobra historia kredytowa, która w przyszłości zwiększa szanse na uzyskanie pożyczki na korzystnych warunkach.

Pozyczkaonline-24.pl nie jest pożyczkodawcą i nie udziela pożyczek pieniężnych. Wszyscy pożyczkodawcy wymienieni w porównaniu posiadają odpowiednią licencję instytucji kredytowej. Minimalny okres spłaty pożyczki 62 dni, maksymalny czas spłaty 5 lat.